Ochrona wzroku


Ochrona oczu to bardzo ważny element ochrony osobistej. Odpowiednie zabezpieczenie jest szczególnie ważne w miejscach, w których z racji wykonywanej pracy narażeni jesteśmy na szkodliwe promieniowanie, a także występowanie różnych pyłów, gazów, kropli niebezpiecznych substancji czy też odprysków gorących, stopionych metali. Ochrona tego typu jes...


Ochrona oczu to bardzo ważny element ochrony osobistej. Odpowiednie zabezpieczenie jest szczególnie ważne w miejscach, w których z racji wykonywanej pracy narażeni jesteśmy na szkodliwe promieniowanie, a także występowanie różnych pyłów, gazów, kropli niebezpiecznych substancji czy też odprysków gorących, stopionych metali. Ochrona tego typu jest konieczna podczas wykonywania prac związanych z piłowaniem, spawaniem, szlifowaniem, obróbką skrawaniem a także cięciem metalu.


Dlatego w naszym dziale ochrony wzroku znajdują się najwyższej jakości produkty firm Portwest oraz Polstar. Odpowiednie okulary i gogle ochronne skutecznie zabezpieczą przed uszkodzeniem wzroku w miejscu pracy.

Więcej

Ochrona wzroku Jest 4 produktów.

Podkategorie

 • Okulary


  Okulary ochronne oraz stosowane w nich szkła powinny spełniać określone normy. Należą do nich: EN 166, EN169 i EN 175. Zaletami tego środka ochrony przede wszystkim są wygodne rozmiary i ich niewielka waga. Jeśli są prawidłowo dobrane, nawet podczas noszenia przez kilka kolejnych godzin, użytkownik nie odczuwa żadnego dyskomfortu związanego z ich użytkowaniem. Ponadto zapewniają bardzo dobrą cyrkulację powietrza, dzięki czemu skutecznie poprawiają samopoczucie podczas pracy i niwelują uczucie „zmęczonych” oczu.

  W naszej ofercie posiadamy okulary ochronne firmy Portwest

 • Gogle


  Gogle ochronne dzięki swojej budowie i stabilnemu mocowaniu bardzo dobrze utrzymują się w danej pozycji, a jeśli zostaną poprawnie założone możemy być pewni, że przez cały czas pozostaną na swoim miejscu. Doskonale chronią oczy przed zagrożeniami.

  W naszej ofercie posiadamy gogle ochronne firmy Portwest

 • Przesłony
 • Dla spawaczy


  Jednym ze środków ochraniających są przyłbice spawalnicze, zbudowane z ramki, korpusu i nasady filtrów. Mogą zostać zamocowane przy pomocy specjalnego nagłowia lub bezpośrednio na hełmie ochronnym. Do zabezpieczenia twarzy podczas procesu spawania wykorzystywane też są tarcze spawalnicze, które nie są w żaden sposób montowane, a jedynie trzymane w ręku przez pracownika. Bardzo dobrze chronią nie tylko twarz i oczy, ale także zabezpieczają szyję.

 • Akcesoria
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Newsletter

otrzymuj nasze najlepsze oferty
szybki kontakt