Facebook

Odzież ochronna i robocza


Odzież robocza powinna być dostosowana do charakteru wykonywanej pracy. Istnieją jednak pewne elementy, które są wspólne bez względu na rodzaj wykonywanych działań. Wśród nich należy wymienić jeden z podstawowych czynników, jakim jest faktyczne zabezpieczenie ciała przed działaniem szkodliwych środków. Powinna ją, więc cechować wytrzymałość na r...


Odzież robocza powinna być dostosowana do charakteru wykonywanej pracy. Istnieją jednak pewne elementy, które są wspólne bez względu na rodzaj wykonywanych działań. Wśród nich należy wymienić jeden z podstawowych czynników, jakim jest faktyczne zabezpieczenie ciała przed działaniem szkodliwych środków. Powinna ją, więc cechować wytrzymałość na różnego rodzaju zniszczenia.

Kolejnym ważnym aspektem dobrej odzieży roboczej jest jej wygoda oraz komfort użytkowania. Ponieważ służy ona do wykonywania określonej pracy, nie może w żaden sposób ograniczać lub krępować swobodnych ruchów pracownika.

W naszym sklepie internetowym posiadamy bluzy, ogrodniczki, spodnie do pasa, kombinezony, fartuchy, koszule i koszulki takich producentów jak Portwest, Polstar, Industrial Starter oraz Fruit the loom, które w zależności od wykonywanej pracy spełniają swoją ochronna rolę.

Więcej

Odzież ochronna i robocza Jest 439 produktów.

Podkategorie

 • Komplety


  Komplety, podobnie jak pozostałe rodzaje odzieży roboczej, cechują się wytrzymałością na różnego rodzaju zniszczenia.
  Jednym z ich głównych zadań jest zabezpieczenie ciała przed działaniem szkodliwych środków.

  W naszym asortymencie posiadamy komplety m.in. marki Polstar.

 • Bluzy


  Bluzy, podobnie jak pozostałe rodzaje odzieży roboczej, cechują się wytrzymałością na różnego rodzaju zniszczenia.
  Jednym z ich głównych zadań jest zabezpieczenie ciała przed działaniem szkodliwych środków, w zależności od spełnianych norm.

  W naszym asortymencie posiadamy bluzy z kapturem, bez kaptura, rozpinane, kucharskie i ochronne m.in. takich firm jak Portwest oraz Polstar.

 • Ogrodniczki


  Ogrodniczki, tak jak pozostałe rodzaje odzieży roboczej, cechują się wytrzymałością na różnego rodzaju zniszczenia.
  Jednym z ich głównych zadań jest zabezpieczenie ciała przed działaniem szkodliwych środków, w zależności od spełnianych norm.

  W naszym asortymencie posiadamy m.in. ogrodniczki ostrzegawcze, dwukolorowe, malarskie, dla pilarzy oraz ocieplane takich firm jak PortwestPolstar, Industrial Starter

 • Spodnie do pasa


  Spodnie do pasa, tak jak pozostałe rodzaje odzieży roboczej, cechują się wytrzymałością na różnego rodzaju zniszczenia.
  Jednym z ich głównych zadań jest zabezpieczenie ciała przed działaniem szkodliwych środków, w zależności od spełnianych przez nie norm.

  W naszym asortymencie posiadamy zarówno męskie, jak i damskie spodnie do pasa (m.in. ostrzegawcze, wodoodporne, dwukolorowe, bojówki, korporacyjne i kucharskie) firm PortwestPolstar, Industrial Starter oraz PROS.

 • Kombinezony


  Kombinezony, tak jak pozostałe rodzaje odzieży roboczej, cechują się wytrzymałością na różnego rodzaju zniszczenia.
  Jednym z ich głównych zadań jest zabezpieczenie ciała przed działaniem szkodliwych środków, w zależności od spełnianych przez nie norm.

  W naszym asortymencie posiadamy m.in. ochronne, odblaskowe, wodoodporne, trudnopalne, antystatyczne oraz jednorazowe firmy Portwest

 • Fartuchy


  Fartuchy, tak jak pozostałe rodzaje odzieży roboczej i ochronnej, cechują się wytrzymałością na różnego rodzaju zniszczenia.
  Jednym z ich głównych zadań jest zabezpieczenie ciała przed działaniem szkodliwych środków, w zależności od spełnianych przez nie norm.

  W naszym asortymencie posiadamy fartuchy przeznaczone do pracy piekarza, barmana, rzeźnika, spawacza oraz do pracy w kuchnii, warsztacie, laboratorium. Producentami oferowanych fartuchów są marki takie jak PortwestPolstar oraz Pros.

 • Kamizelki


  W naszym asortymencie posiadamy kamizelki ostrzegawcze, kontrastowe, siatkowe oraz ocieplane firmy 
  Portwest.

  Istnieje możliwość realizacji dedykowanego nadruku na ubraniach za dodatkową opłatą.

 • Odzież biała


  Biała odzież robocza w naszym sklepie to głównie ubrania producentów firm Portwest oraz Polstar przeznaczone do prac w piekarni.

 • Koszulki


  W naszym asortymencie znajdują się koszulki zarówno męskie, jak i damskie (m.in. t-shirty, klasyczne, polo, ostrzegawcze, trudnopalne, kontrastowe, z długim rękawem) firm Portwest, Polstar oraz Fruit the loom.

  Istnieje możliwość realizacji dedykowanego nadruku na ubraniach za dodatkową opłatą.

 • Koszule


  W naszym asortymencie znajdują się koszule zarówno męskie, jak i damskie (klasyczne, flanelowe, ostrzegawcze, trudnopalne i z krótkimi rekawami) firm 
  Portwest oraz Simal.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 439 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 439 elementów

Newsletter

otrzymuj nasze najlepsze oferty
szybki kontakt